kleur
Scholengemeenschap Katholiek Basisonderwijs Tongeren

Scholengemeenschap
Katholiek Basisonderwijs
Tongeren

Wie zijn wij?

Onze scholengemeenschap KBT en VIIO behoren tot één vzw en worden bestuurd door één bestuur.
Samen vormen we KOZL: Katholiek Onderwijs Zuid-Limburg


Directies KBT


Goele Gies

Kleuterschool het Reepje

goele.gies@scholengroepkbt.be

Jocelyne Snellings

Basisschool bijzonder lager onderwijs Klimop

directie@klimoptongeren.be

Nele Brone

Kleuterschool Evermaruske

nele.brone@scholengroepkbt.be

Iris Leyssens

Bassischool Jeugdland en Jeugdland Lauw

iris.leyssens@scholengroepkbt.be

Veerle Vos

Logistiek directeur

logistiek@scholengroepkbt.be

Lode Nelissen

Campus Sint-Jan

lode.nelissen@scholengroepkbt.be

Annemie Morrhaye

Kleuterschool De Puzzel

annemie.morrhaye@scholengroepkbt.be

Jeroen Pasveer

Basisschool Sint-Lutgart

jeroen.pasveer@scholengroepkbt.be

Caroline Coenegrachts

Basisschool Picpussen

caroline.coenegrachts@scholengroepkbt.be


Centrale diensten KBT


Annick Heleven

Personeelsdienst

personeel@scholengroepkbt.be

Fabiola Colemonts

Boekhouding

boekhouding@scholengroepkbt.be

Luc Moris

Preventieadviseur

preventie@scholengroepkbt.be

Jan Houbrechts & Jens Snellinx

ICT-coordinators