kleur
Scholengemeenschap Katholiek Basisonderwijs Tongeren

Scholengemeenschap
Katholiek Basisonderwijs
Tongeren

Wie zijn wij?

Onze scholengemeenschap KBT en VIIO behoren tot één vzw en worden bestuurd door één bestuur.
Samen vormen we KOZL: Katholiek Onderwijs Zuid-Limburg


Directies KBT


Veerle Vos

Logistiek directeur

logistiek@scholengroepkbt.be

Nele Brone

Kleuterschool Evermaruske

nele.brone@scholengroepkbt.be

Caroline Coenegrachts

Basisschool Picpussen

caroline.coenegrachts@scholengroepkbt.be

Iris Leyssens

Bassischool Jeugdland en Jeugdland Lauw

iris.leyssens@scholengroepkbt.be

Lode Nelissen

Campus Sint-Jan

lode.nelissen@scholengroepkbt.be

Jeroen Pasveer

Basisschool Sint-Lutgart

jeroen.pasveer@scholengroepkbt.be

Jocelyne Snellings

Basisschool bijzonder lager onderwijs Klimop

directie@klimoptongeren.be

Goele Gies

Kleuterschool het Reepje

goele.gies@scholengroepkbt.be

Annemie Morrhaye

Kleuterschool De Puzzel

annemie.morrhaye@scholengroepkbt.be


Centrale diensten KBT


Annick Heleven

Personeelsdienst

personeel@scholengroepkbt.be

Fabiola Colemonts

Boekhouding

boekhouding@scholengroepkbt.be

Luc Moris

Preventieadviseur

preventie@scholengroepkbt.be

Jan Houbrechts & Jens Snellinx

ICT-coordinators